מתוך דבריה של מטופלת המתמודדת עם חרדה חברתית – "היום אני יודעת כיצד להרגיע את עצמי כאשר אני מרגישה את החרדה עולה. בעזרת טכניקות ההרגעה הגופנית שלימדת אותי ושינוי החשיבה אני מרגישה בטחון רב יותר בסיטואציות חברתיות".

 

מתוך שיחת סיכום שנערכה עם הורים לאחר טיפול קצר ויעיל בבנם שסבל מחרדת אסלה " בתהליך הדרגתי ורגיש לימדת את בנינו להתגבר על פחדיו מישיבה על האסלה ואותנו לימדת כיצד לתמוך בו ולעודד אותו בתהליך. היום ילדנו חופשי ומשוחרר מפחדיו ואנחנו מרגישים שעול כבד ירד מכתפינו".

 

מתוך דבריה של מטופלת המתמודדת עם חרדה חברתית "היום אני יודעת כיצד להרגיע את עצמי כאשר אני מרגישה את החרדה עולה. בעזרת טכניקות ההרגעה הגופנית שלימדת אותי ושינוי החשיבה אני מרגישה בטחון רב יותר בסיטואציות חברתיות".

 

מתוך מכתב תודה שנכתב על ידי הורים לילד גן שהיו בתהליך של הדרכת הורים "מהרגע שהתחלנו בפגישות סדירות איתך הרגשנו תמיכה חזקה, חכמה ורגישה.  יש לך יכולת הקשבה ואמפטיה, ואת אשת מקצוע מעולה. את ידעת לחזק אותנו ולהשתמש בחוזקים שלנו לטובת ילדנו. בדרכך השקט ה והנעימה הבעת דיעות ברורות ונבונות, יש לך יכולת להאיר דרכי חשיבה מקוריות וליצור תפניות משמעותיות שמקדמות פתרון בעיות".
אם אתם מעוניינים להבין את הסיבה לקשיים שילדכם חווים ולתת להם כלים יעילים להתמודדות עימם
צרו עימי קשר